Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: Αλλαγη σκριπ σωληνα ταχυτητων

Αλλαγη σκριπ σωληνα ταχυτητων 11/09/2018 21:24 #1

  • Το Άβαταρ του/της jimmypats Συντάκτης θέματος
  • jimmypats
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Noob
  • Vespophrenia Noob
  • Δημοσιεύσεις: 22
  • Ληφθέντα Likes 3
παίδες έσπασε για κάποιο λόγο το σκριπ σωλήνας ταχυτήτων έβαλα καινούργιο κ εχει πρόβλημα πλεον με την αλλαγή ταχυτήτων
ειδικά η πρώτη με τα 2 χέρια ανεβάζω
έληξαν τον αυτόματο οκ αλλάξαμε ντίζα γιατι έσπασε πάλι τα ιδια σαν να μαγκώνει σαν να μην γλιστρά ........γενικα δεν μπορώ να στρίψω το χερούλι εύκολα τι φταίει
Το σκριπ καινούργιο άλλα δεν είναι σαν το παλιό έτσι μου φαίνεται

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Αλλαγη σκριπ σωληνα ταχυτητων 12/09/2018 01:16 #2

Δοκιμασε να δεις αν γυρναει ελεύθερα χωρις τις ντιζες πανω...Αν κουνιεται ελευθερα τοτε δεν φταιει αυτό αλλα οι ντιζες. Ειτε θεμα σωστου σφιξιματος δηλαδή ειτε το μακαρόνι κάπου ειναι τραυματισμένο και σκαλώνει το συρμα...
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": jimmypats

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Αλλαγη σκριπ σωληνα ταχυτητων 16/09/2018 20:50 #3

  • Το Άβαταρ του/της jimmypats Συντάκτης θέματος
  • jimmypats
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Noob
  • Vespophrenia Noob
  • Δημοσιεύσεις: 22
  • Ληφθέντα Likes 3
ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1