Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: καλως σας βρηκα

καλως σας βρηκα 23/10/2016 17:47 #1

  • Το Άβαταρ του/της vespisti81 Συντάκτης θέματος
  • vespisti81
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Ληφθέντα Likes 2
Χαιρετώ όλη την vespοπαρέα, ονομάζομαι Γιάννης και είμαι κάτοχος vespa GTS 250 απ το περασμένο Πάσχα, έχω γίνει μέλος στις διάφορες ομάδες vespoφιλων του facebook και απο σήμερα μέλος και εδώ. Για να πω την αλήθεια μου ποτε δεν είχα στο μυαλό μου οτι θα αγόραζα κάποια στιγμη της ζωής μου vespa, πάντα μου άρεσαν αλλα μέχρι εκεί, το τελευταιο χρόνο , θέλετε λίγο η κρίση που περιόρισε τα οικονομικά όλων μας, λίγο το ότι και εγώ μεγαλώνω και αρχίζω να εκτιμώ πιο πολύ το παλιο, το ρομντικό κτλ έπιασα τον εαυτό μου να χαζεύω πιο πολύ τις διάφορες vespes αλλά και τα κλασσικά μηχανάκια στους δρόμους. Ετσι λοιπόν άρχισα να διαβάζω για την ιστορία της vespas αλλά και ιστορίες με vepses, και να μαι λοιπόν στο κατάστημα για αγορά vepsas. Ηθελα την PX 150 καινούρια αλλά όλοι τότε με φόβισαν του στυλ που πάω να μπλέξω με τα δίχρονα κτλ κ έτσι αποφάσισα να πάρω την gts 250. Είπα στον εαυτό μου ότι ΟΚ, ξεκίνα πρώτα με πιο Light καταστάσεις και αν σ αρέσει η φάση τότε πας κ σε PX. Τέλος πάτνων, μην σας ζαλίζω μ αυτά , ήθελα απλά να σας συστηθώ κ ελπίζω κάποια στιγμή να σας γνωρίσω και απο κοντά σε κάποια συνάντηση σας...
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, Vasilis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

καλως σας βρηκα 23/10/2016 18:28 #2

Καλωσήρθες.

::welcome:
Κόντρα μέχρι και στο ξύρισμα.
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": vespisti81

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

καλως σας βρηκα 23/10/2016 18:37 #3

::welcome: ::welcome: ::welcome:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": vespisti81

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

καλως σας βρηκα 23/10/2016 19:03 #4

::welcome: :beer:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": vespisti81

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

καλως σας βρηκα 23/10/2016 19:18 #5

::welcome: ::welcome:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": vespisti81

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

καλως σας βρηκα 23/10/2016 23:48 #6

Καλως τον! Καλη διαμονή!
Ε, το λοιπόν, ό,τι και να είναι τ’ άστρα, εγώ τη γλώσσα μου τους βγάζω...

Γέρον Βεσπίσιος ο Λαμπρεττοφόρος

Ευλόγησον!
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": vespisti81

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

καλως σας βρηκα 24/10/2016 14:10 #7

  • Το Άβαταρ του/της vespisti81 Συντάκτης θέματος
  • vespisti81
  • Αποσυνδεμένος
  • Vespophrenia Scout
  • Vespophrenia Scout
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Ληφθέντα Likes 2
σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσορισμα , ελπιζω να σας δω σύντομα σε κάποια συνάτηση ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Σελίδα:
  • 1