Καλώς ήρθατε στη Vespophrenia, βλέπετε το forum μας σαν επισκέπτης!

Αν είστε κι εσείς αρρωστημένοι με τη vespa, τη lambretta και το κλασικό σκούτερ γενικότερα, εγγραφείτε στο forum για να μπορέσετε να δημοσιεύσετε νέο μήνυμα ή για να δείτε τα συνημμένα αρχεία, να λύσετε τις απορίες σας, να βοήθησετε άλλους να λύσουν τις απορίες τους και να συζητήσετε γι αυτό που εμείς απλά λέμε Vespophrenia!

H εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και απολύτως δωρεάν! Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβασή σας στο forum, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας στο μενού "Επικοινωνία". Σιγουρευτείτε ότι το email επικοινωνίας που συμπληρώνετε, είναι έγκυρο, έτσι ώστε να μπορέσει να ολοκληρωθεί η εγγραφή σας. Cheers!

ΘΕΜΑ: 29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα!

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 08/09/2015 23:02 #121

Καλό ρε Vg αλλά 1 μέτρο + 1 milko ύψος είχε στις φωτό την "τράβηξαν" :wanker: μάλλον......
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, tony-serveta, Dgio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 09/09/2015 08:11 #122

ρετουσάρισμα καργα λες ε??
"αχαστο στοίχημα"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 09/09/2015 21:43 #123

Παιδες καλησπερα και απο εμενα!Αυτη η Βαγια καλα μας πουλησε τους λαχνους...Μπορει καποιος απ'τα παιδια της Κοζανης να μας ανακοινωσει ποιοι κερδισαν τα δωρα???
Δυστυχως ειμαι απο αυτους που ηρθαν για λιγο :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 09/09/2015 22:30 #124

pk125xl έγραψε: Παιδες καλησπερα και απο εμενα!Αυτη η Βαγια καλα μας πουλησε τους λαχνους...Μπορει καποιος απ'τα παιδια της Κοζανης να μας ανακοινωσει ποιοι κερδισαν τα δωρα???
Δυστυχως ειμαι απο αυτους που ηρθαν για λιγο :(


όπως ανέβασαν τα αποτελέσματα στη σελίδα του vespa club kozani στο facebook:

www.facebook.com/photo.php?fbid=10153577...19719&type=1&theater


V for Vlahos

Αυτό το μήνυμα έχει συνημμένη εικόνα.
Παρακαλούμε συνδεθείτε για να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Last edit: Post by vlahoulas.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 10/09/2015 00:11 #125

Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση!!! :thmbsup:
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, vlahoulas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 10/09/2015 16:59 #126

καλα εγω ειχα ακουσει οτι και ο vg προσφερε δωρα το λεξιλογειο που μας ειχαι αναφερει και προβατινα στα τεσσερα.., που ειναι αυτα τα δωρα..???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 10/09/2015 17:54 #127

μωρε ασε τις προβατινες!!εσυ που ησουνα ρε γιδι??
"αχαστο στοίχημα"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Last edit: Post by v.g.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 10/09/2015 18:34 #128

όπα!
χασάπη τα μισά να μου έλεγε...
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": Spiros P200E, Vasilis, vlahoulas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 10/09/2015 20:18 #129

xasapis έγραψε: καλα εγω ειχα ακουσει οτι και ο vg προσφερε δωρα το λεξιλογειο που μας ειχαι αναφερει και προβατινα στα τεσσερα.., που ειναι αυτα τα δωρα..???


Λίγα λόγια για τον v.g κύριε xasapi!!!
ο v.g δίδαξε φιλοξενία! να'ναι καλά και η πεθερά βέβαια, αλλά παράπονο δεν έχουμε...
V for Vlahos
Οι ακόλουθοι χρήστες έκαναν "Like": v.g

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

29η Πανελλήνια Καλοκαιρινή Συνάντηση Vespa, 27-30 Αυγούστου, Πρέβεζα! 10/09/2015 21:22 #130

:hahahahaha: :hahahahaha:
εδώ ο άλλος κάθε μεσημερι πηγενε στην φιλιπιαδα για φαι....100 χλμ να πας και 100 να γυρισεις!
και να φανταστείς ότι όταν του ελεγα εγω να παμε και καμια βολτα λευκαδα εκεινος μου ελεγε δηθεν ότι κοιτα να δεις φιλε η πανεληνια είναι μονο καμπινκ αλιως δεν λεει....κλπ κλπ.
που το είναι σημερα το πετροκουναβο?
"αχαστο στοίχημα"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.